Wybierz kategorię

Lubisz AleBazarek?

CO

HEALY medycyna jutra, dostępna dzisiaj. Wsparcie naszego organizmu za pomocą zastosowania mikroprądów i częstotliwości, jak również ogromne możliwości diagnostyczne. Więcej dowiesz się na stronie HealyLife.pl

 

Jeżeli szukasz wartościowych suplementów, polecam również produkty firmy Nature’s Sunshine Products.  Jest to pierwsza firma na świecie, która zakapsułkowała zioła. Firma od ponad 45 lat zajmuje się produkcją i dystrybucją najwyższej jakości nutraceutyków, suplementów diety, a także kosmetyków i olejków eterycznych. Doświadczenie i współpraca z najlepszymi specjalistami na świecie i obsesyjne podejście do jakości czynią Nature’s Sunshine liderem światowego rynku wellness. Zarówno mnie, moim bliskim i wielu osobom, które nam zaufały odpowiednio dobrane produkty pomogły w pozbyciu się wielu dolegliwości, a co za tym idzie, ograniczeniu, a w wielu przypadkach nawet całkowitemu odstawieniu farmaceutyków. Zachęcam do zapoznania się poniżej z podejściem do jakości jakie reprezentuje NSP oraz posiadanymi certyfikatami.
A jeśli chcesz wiedzieć w jaki sposób możesz nabyć produkty prosto z magazynu firmy, nie przepłacając za nie sprawdź tutaj 

 

 

 

 

Podejście do jakości

✅ Nature’s Sunshine Products jest od wielu lat notowana na nowojorskiej giełdzie Nasdaq. (NSP notowana jest pod nazwą NATR) Co między innymi oznacza, że oprócz kwestii finansowych – w tym regularnych audytów co kwartał, musi dbać o jakość swoich produktów, aby utrzymać się na giełdzie. Tak jak to robi notowany na tej samej giełdzie Apple. Często podejście firm produkcyjnych jest takie, żeby unikać kontroli. NSP robi odwrotnie. Z roku na rok zwiększa ilość certyfikatów, i kontroli audytorskich. Jako ciekawostkę warto dodać, że już w 2013 roku NSP została uznana przez miesięcznik Forbes jedną z najbardziej wiarygodnych firm w Stanach Zjednoczonych.

Poniżej znajdziecie informacje jak NSP podchodzi do tematu jakości swoich produktów. Szkoda, że mało jest firm które spełniałyby podobne standardy.

Firmy często szczycą się tym, że do produkcji suplementów używają surowców z ekologicznych upraw i robią to według standardów GMP. To tylko słowa, nie poparte żadnymi konkretami.

W 2011 roku w Niemczech przyczyną wybuchu epidemii E. coli, która doprowadziła do śmierci ponad 20 osób, było zanieczyszczenie ekologicznej uprawy kiełków pałeczką okrężnicy. Wynika stąd, że ekologiczna etykieta nie gwarantuje bezpieczeństwa. Etykieta NSP połączona z obszernymi testami gwarantuje absolutne bezpieczeństwo.

Rocznie NSP odrzuca 2% surowców. W przypadku tej firmy działa tzw. prawo etykiety. Czyli gdybyśmy dali do badania którykolwiek produkt NSP, wykazałoby dokładnie taką ilość witamin, minerałów jaka jest na etykiecie. A jak donoszą regularne badania coraz większa ilość suplementów posiada spore nieprawidłowości w składzie produktów jak również niedozwolone substancje. Przykłady takich kontroli można sprawdzić tutaj.

Badając swoje produkty, NSP ma do dyspozycji 600 testów, dzięki którym uzyskują pewność, że klienci nieustannie otrzymują najlepszą jakość.
Testowanie czystości jest absolutnie decydujące, a jeden z aspektów tego badania stanowi zapewnienie, że finalnie do zaoferowania będą gatunki i części roślin gwarantujące najwięcej korzyści zdrowotnych. Kilka lat temu przeprowadzone zostało badanie nad próbką dziurawca zwyczajnego zakupionego od dużej krajowej sieci handlowej. Testy NSP wykazały, że w rzeczywistości nie był to dziurawiec, lecz inna roślina z tej samej rodziny.

Szerzej o Bezkompromisowej Gwarancji Jakości tutaj.

Certyfikaty i audyty

✅ Każda firma twierdzi, że jej produkty są najlepsze. Mało która przedstawia jak potwierdza jakość swoich produktów. Aby uniknąć niespodzianek i nie tracić pieniędzy na niedziałające suplementy najlepiej wybierać produkty certyfikowane oraz poddawane surowym audytom. Przykład poniżej:

Od 2020 roku Nature’s Sunshine Products skupia się na tych najbardziej rygorystycznych certyfikatach (m.in. HALAL, Kosher…), które nie są osiągalne dla większości firm suplementacyjnych na rynku – nawet tych znanych i reklamowanych. Ponadto NSP pracuje nad kolejnymi rygorystycznymi certyfikatami o znaczeniu międzynarodowym.

Certyfikaty w wersji pdf z opisem

Audyty audytami,

Wycofane leki, suplementy czy żywność …

✅ Coraz częściej czytamy, że instytucje takie jak GIF, GIS, NIL czy NIK przeprowadziły kontrolę produktów, dzięki której dowiadujemy się bardzo szokujących informacji. W wyniku kontroli powstaje długa lista produktów do wycofania. Smutne, ale prawdziwe. A oto kilka faktów:

SZOKUJĄCE FAKTY !!! … sprawdź!

Spodobała Ci się ta strona?