obezwładniający ból

OBEZWŁADNIAJĄCY BÓL

OBEZWŁADNIAJĄCY BÓL POWODUJE, ŻE CHCESZ UCIEC ZE SWOJEGO CIAŁA🥺
Co druga osoba zainfekowana obecnymi wirusami, ma problem z powonieniem, słuchem, wydolnością płuc lub koncentracją.
Co najgorsze, zaczyna pojawiać się coraz częściej problem z pamięcią.
Osoby, które przez ostatnie miesiące zachorowały na infekcje wirusowe mówią, że odczuwały silny ból w układzie nerwowym, w okolicy lędźwi, w kościach lub w nogach.
Ciekawe jest to, że w ogóle nie porusza się tego tematu w mediach. Wszakże uszkodzony układ nerwowy prowadzi do upośledzenia funkcji całego organizmu. Jeżeli dojdzie do porażenia nerwów, tym samym przestają działać narządy wewnętrzne, których praca pobudzana jest przez układ nerwowy.
Bez impulsu nie ma życia. Bez energii dostarczanej neuronami wszystko umiera.😞
W czym tkwi zatem największe zagrożenie od obecnie nam panujących zmutowanych wirusów❓
Paraliżują to, co dla nas jest strategiczne, nasz system dowodzenia.
Osobiste doświadczenie mojej znajomej w ostatnim czasie:
„Siedząc wieczorem przy biurku poczułam silny ból promieniujący od odbytu do dolnych części kręgosłupa. Rozchodził się jak gorący strumień wody. Potem ból przeszedł na uda i na całe ciało. Nie mogłam ani stać, ani siedzieć, nawet nie mogłam leżeć. Ból przeszywał całe moje ciało, a ja czułam się jak sparaliżowana bólem. To uczucie było okropne. Chcesz się uwolnić od bólu i nie możesz. Boisz się wykonać jakikolwiek ruch, aby go nie nasilać. Nie wzięłam żadnych leków przeciwbólowych, bo nie wiedziałam, co mi jest. Czułam podświadomie, że mój układ nerwowy zaatakował wirus, ponieważ od dwóch dni byłam przez niego osłabiona, ale nigdy jeszcze, w czasie przeziębienia, nie doświadczyłam takiego przeszywającego bólu. Porównałam nawet ten stan do skurczy okołoporodowych, silnych, nagłych i takich, które wiesz, że są, ale nic z tym nie możesz zrobić. Pomyślałam sobie wtedy o wszystkich osobach chorych na boreliozę, które tak cierpią miesiącami. Czytałam ich zwierzenia kilka dni wcześniej, a potem doświadczyłam tego samego, co oni. W nocy ból się nasilił. Moje całe ciało było mokre od potu. Czułam jak walczy, ale ja nie jestem w stanie mu pomóc. Zaczęłam stosować mikroprądy i częstotliwości. Okazało się, że dopadła mnie mgła umysłowa. Zupełnie przestałam trzeźwo myśleć. Dobierałam nie to co powinnam, podejmowałam jakieś dziwne decyzje, aby móc uwolnić się od bólu, ale nic nie pomagało. Nad ranem zasnęłam. Gdy obudziłam się, ból nadal był we mnie. Wtedy przypomniałam sobie o pewnym nagraniu, a właściwie ktoś wrzucił link do tego nagrania. Odsłuchałam je i przyszło rozwiązanie. Program, który w ciągu godziny uwolnił mnie od bólu. Czułam jak wraca moja władza nad ciałem. Jak nerwy stają się spokojne i mogę leżeć w dowolnej pozycji, bez bólu, bez lęku.
Od tego momentu moje ciało stawało się wolne. Ustępował koszmar, który przez całą noc odebrał mi władzę nad moim ciałem. Zastanawiałam się, dlaczego tego doświadczyłam. Odpowiedź przyszła bardzo szybko. Masz rozwiązanie, którym powinnaś podzielić się z innymi. Poznałam historie wielu cierpiących z bólu ludzi i to właśnie oni mają się dowiedzieć, że już jest pomoc.”
 
W najbliższą środę 14.04.2021 o godz.18.00, opowie Ci ona o tym i przekaże jeszcze więcej informacji, co zrobić, gdy dopadnie Cię „bestia”, która odbierze Tobie energię, siłę i władzę nad Tobą, a głównie nad umysłem.
Jako ludzie jesteśmy bardzo słabi i potrzebujemy obecnie bardzo konkretnego wsparcia. Co ważniejsze, trzeba je mieć wciąż obok siebie.
Zapraszam Cię na spotkanie, na którym dowiesz się, jak można się zabezpieczyć w obecnych czasach przed tym, co jest dla nas najgroźniejsze, bo niewidoczne, przed bronią biologiczną.
Zapisz się już teraz:

Spodobał Ci się ten post?

Tags: No tags
0

Comments are closed.